Budućnost pala na prvom pravom testu...Tvrđava u Gornjim Bogićevcima za njih je nedokučiv plijen...

Radio Prkos 04.10.2020 ZANIMLJIVOSTI

Danas su odigrane preostale utakmice 1. ŽNL, a u Gornjim Bogićevcima odigrao se derbi kola između prvoplasirane Budućnosti i domaćina Psunj-sokola koji je pokazao da na domaćem terenu rijetko tko može odnijeti bodove. Budućnost je bolje ušla u utakmicu, a vrlo rano je i povela. Kapetan, Tomislav Glavaš, svoju ekipu doveo je u vodstvo već u 16. minuti što je vidno uzdrmalo domaćina. Nakon toga, Budućnost je stala, a Psunj-sokol je pokušavao izjednačiti. No do poluvremena se rezultat nije mjenjao, a na predah se otišlo sa minimalnih 0:1. Već u 51. minuti došlo je do izjednačenja kada je Josip Zeko sjajno poentirao za domaću momčad. Ponovno je trener Psunj-sokola pogodio sa izmjenama jer je Zeko ušao u 46. minuti. Činilo se kao da će doći do podjele bodova ovih ekipa, ali Matija Filipović je pred sam kraj utakmice, u 84. minuti zabio pogodak za vodstvo domaćina i nanio prvi poraz Budućnosti ove sezone u ligi.