Sloga poražena u posljednjoj pripremnoj utakmici u Oriovcu

Radio Prkos 20.02.2022 ZANIMLJIVOSTI

U posljednjoj pripremnoj utakmici uoči početka proljetnog dijela sezone, novogradiška Sloga je gostovala u Oriovcu kod Oriolika.
U prvom dijelu je domaćin imao inicijativu, no bez konkretnih prilika dok je Sloga svoju najbolju šansu imala preko Nikole Tomića koji se našao sam pred vratarom domaćina, no nije zabio pogodak.
U drugi dio je Sloga ušla solidno te se ovaj put u sjajnoj prilici našao Bruno Menegoni, no njegov udarac je otišao preko gola. Oriolik je u vodstvo došao u 60. minuti zgoditkom Gorana Jurića. U posljednjih 15 minuta je Oriolik s dva pogotka riješio pitanje pobjednika i konačni rezultat je bio 3:0.
Sastav Sloge: L. De Villa(od 46. A. Ugrešić), F. Balunović(od 70. M. Marić), A. Volf(od 46. V. Medvedović), L. Đaković, D. Petrović, J. Medvedović(od 60. P. Ivanišević), N. Eller, L. Blazina(od 46. B. Menegoni), J. Kotarski(od 70. L. Katinić), K. Fischer, N. Tomić

Izvor/foto: FB Sloga NG