Nova Gradiška došla do važnog remija protiv Broda 035 te je i dalje u borbi za naslov!

Radio Prkos 07.02.2023 SPORT
img

Sinoć je u sportskoj dvorani Elektrotehničke i ekonomske škole u Novoj Gradiški odigrana derbi utakmica između prvoplasirane i drugoplasirane ekipe 2. HMNL. U napetom susretu na kraju je došlo do podjele bodova iako je pobjeda mogla otići i na jednu i na drugu stranu. Novu Gradišku je u vodstvo doveo Eller, a par sekundi kasnije za Brođane je poravnao rezultat nama poznati Silvio Mihić te se do kraja rezultat nije mijenjao. Od samog starta utakmice bila je to velika borba i na jednoj i na drugoj strani bez izrazitih prilika za gol. Na predah se otišlo sa rezultatom 1:1. U drugom poluvremenu se i dalje igra čvrsto, bilo je tu i nekoliko upitnih odluka sudaca, pogotovo prekršaj na Bungiću u kaznenom prostoru koji nije suđen. Silvio Mihić je par minuta kasnije pogodio stativu za goste. Oba golmana su bila izvanredna i spašavala su svoj gol. Bila je to jedna odlična utakmica dve vrlo podjednake ekipa pa im ovim putem želimo puno sreće u borbi za naslov.

HMNK "Nova Gradiška" - MNK "Brod" 035 1:1 (1:1)
Strijelci: Eller / Mihić