Novogradiške odbojkašice dovele domaću publiku u delirij!

Radio Prkos 12.11.2022 SPORT

Danas je odigrana odbojkaška utakmica u kojoj su naše odbojkašice ugostile ŽOK "Drenova" iz Rijeke. U napetoj utakmici na kraju su slavile naše odbojkašice sjajnim preokretom nakon što su gubile 0:2 u setovima. Naše odbojkašice su loše startale i to ih je stajalo prvog seta iako je mogao otići i na domaću stranu. U drugom setu totalna dominacija gošći koje su cijelo vrijeme vodile i zasluženo osvojile set. U trećem setu naše odbojkašice su smanjile rezultat, da bi u četvrtom setu uvjerljivo slavile sa 25:13. Peti i odlučujući set pripao je našim Novogradiščankama koje su u napetoj borbi slavile sa 16:14. Ovim putem čestitamo i jednoj i drugoj ekipi na odličnoj utakmici, a posebno našim žokicama koje su svojom igrom i borbom dovele novogradišku publiku u delirij.