Croatia porazila Amater na domaćem terenu u Tisovcu!

Radio Prkos 12.11.2022 SPORT

Danas je odigrana utakmica u kojoj je Croatia ugostila Amater iz Slavonskog Broda u Tisovcu. Domaća ekipa je bila oslabljena bez nekoliko standardnih igrača tako da je i trener Akmačić morao igrati. Gosti su također oslabljeni, bez nekoliko standardnih prvotimaca. Croatia ima veći posjed lopte te nekoliko poluprilika, ali bez prave realizacije. Amater u prvom poluvremenu nije uputio nijedan pravi udarac na gol domaćina. Prvo poluvrijeme završava bez pogodaka. U drugom poluvremenu Croatia je ušla bolje u utakmicu i to je iskoristila iz jedne kontre kada iskusni Caban posprema loptu u mrežu Amatera. Nakon toga, raspad sistema u obrani i igri gosta, a to je vrlo brzo iskoristila Croatia. Vodstvo je već u 50. minuti povećao Jurašinović nakon duplog pasa sa već spomenutim Cabanom. Točku na "i" stavio je Vlaović te postavio konačnih 3:0.

NK "Croatia" Tisovac - NK "Amater" Slavonski Brod 3:0 (0:0)
Strijelci: Caban, Jurašinović, Vlaović