Rukometaši pobjedili Orahovicu u Novoj Gradiški!

Radio Prkos 15.10.2022 SPORT

Jučer je odigrana utakmica u kojoj je rukometni klub Nova Gradiška ugostio Orahovicu. Na početku je rezultat bio izjednačen i igralo se gol za golom. Nakon toga, naši rukometaši su ubacili u višu brzinu i u 15. minuta došli do razlike od +4. Prvo poluvrijeme je završilo rezultatom 13:9 za Novu Gradišku. U drugom poluvremenu naši igraju sve bolje, a domaći golman je odlično branio i prednost se povećava i do 10 golova razlike. Većinu utakmice domaći dečki su dominirali i to se isplatilo jer su do kraja povećali prednost i na +12. Zadnjih pet minuta trener Nove Gradiške dao je priliku i mladim rukometašima koji su zadatak odlično odradili te gosti nisu uspjeli smanjiti razliku. Konačan rezultat bio je 29:17!

RK "Nova Gradiška" - RK "Orahovica" 29:17 (13:9)