Tomislav i Marino Marjanović zabili u pobjedi Sloge protiv Đakova!

Radio Prkos 03.09.2022 SPORT

U 3. kolu 3. NL – istok novogradiška Sloga je ugostila HNK Đakovo-Croatia. Iako rezultat možda ne pokazuje tako, utakmica je bila vrlo čvrsta i neizvjesna. U prvom dijelu obje ekipe imaju podjednak posjed lopte, a bilježimo po jednu odličnu šansu na obje strane. U drugom dijelu Sloga preuzima inicijativu što se isplatilo u 64. minuti kada je Tomislav Marjanović srušen u protivničkom kaznenom udarcu. Isti igrač je uspješno realizirao kazneni udarac za 1:0. U 73. minuti Sloga povećava prednost na 2:0. Lanusović je ubacio s desne strane, a u petercu se najbolje snašao Tomislav Marjanović i zabio novi pogodak. Točku na i stavio je Marino Marjanović u 85. minuti nakon sjajne asistencije Filipa Bungića.
Sastav Sloge: L. De Villa, N. Tomić(od 46. V. Lanusović), M. Vlaović(od 88. M. Marić), L. Đaković, V. Medvedović, N. Eller, L. Blazina(od 82. I. Tomić), J. Kotarski, D. Batalo(od 70. M. Marjanović), F. Bungić, T. Marjanović(od 88. M. Kovačević)

Izvor: FB Sloga