Dubravac donio vodstvo Batrini, ali Croatia preko Vlainića do remija...

Radio Prkos 22.05.2022 SPORT

Danas je odigrana utakmica u kojoj je Croatia ugostila Batrinu u Tisovcu. U zanimljivoj utakmici došlo je do remija i podjele bodova. U prvom poluvremenu dominirala je ekipa Tisovca, dok su gosti pokušavali doći do pogotka preko kontri. U prvih 20. minuta nijedna ekipa nije uspjela stvoriti izgledniju priliku za gol, a još jednom je Croatia pokazala da je tvrd orah. U 37. minuti Batrina dolazi u vodstvo iz kaznenog udarca. Siguran izvođač bio je Dubravac. Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 0:1. U 70. minuti sviran je još jedan kazneni udarac na utakmici, ovaj puta za domaćina, a do rezultatski egal Tisovcu donio je Vlainić. Do kraja se rezultat nije mijenjao te je utakmica završena rezultatom 1:1.