Maraković i Curić donijeli pobjedu Budućnosti protiv dobrih Davoraca!

Radio Prkos 26.03.2022 SPORT

Danas je odigrano 17. kolo 1. ŽNL u kojem je Budućnost ugostila Posavac iz Davora u Rešetarima. Budućnost je u utakmicu ušla odlično. Borbene su bile obe ekipe i napadale na gol te stvarale prilike, ali golmani su imali svoj dan u prvom poluvremenu. Budućnost dolazi u vodstvo preko iskusnog Marakovića koji se nakon jednog centaršuta najbolje snašao i loptu smjestio u mrežu. S minimalnim vodstvom Budućnosti se i otišlo na predah. U drugom poluvremenu bila je rapsodija golova. Palo je čak pet pogodaka u 45 minuta. U drugom djelu ponovno je Budućnost došla do pogotka preko Marakovića da bi Davorci u čak sedam minuta izjednačili rezultat odnosno vratili stvari na početak. Prvo je poentirao Matija Matošević u 70. minuti, a onda je u 75. minuti rezultatski egal vratio Matija Šišić. Pobjedu Budućnosti donio je Igor Curić u 82. minuti, a konačnih 4:2 postavio je isti igrač u 84. minuti.