Marjanović i Medvedović doveli Slogu do velike pobjede protiv Đakova!

Radio Prkos 26.03.2022 SPORT

U 23. kolu 3. HNL - istok novogradiška Sloga ugostila je HNK Đakovo-Croatia te slavila rezultatom 3:1. Slogu je u vodstvo doveo Tomislav Marjanović pogotkom iz kaznenog udarca u 6. minuti. U 15. minuti gosti imaju kazneni udarac, no sjajno brani De Villa. Ipak, minutu kasnije Đakovo-Croatia izjednačava, a strijelac je bio Lovro Pedić. 1:1 je bio rezultat prvog dijela. U 56. minuti gosti ostaju s igračem manje, a to je Sloga iskoristila u 64. minuti kada je Jakov Medvedović poentirao za 2:1. Priču je zaključio Tomislav Marjanović svojim drugim pogotkom u 86. minuti za konačnih 3:1.
Sastav Sloge: L. De Villa, F. Balunović(od 26. J. Medvedović), I. Kašljević, D. Petrović, M. Katinić, L. Blazina(od 79. M. Vlaović), J. Kotarski, K. Fischer, V. Lanusović, T. Marjanović, N. Tomić(od 63. B. Menegoni)

Izvor: FB Sloga NG