Poraz Sloge protiv Slavonije u Požegi

Radio Prkos 23.03.2022 SPORT
img

U 22. kolu 3. HNL - istok novogradiška Sloga je gostovala u Požegi kod NK Slavonije. Domaćin je slavio rezultatom 3:0. U 5. minuti je Slavoniju u vodstvo doveo Matej Peharda golom iz slobodnog udarca. Tijekom prvog poluvremena igralo se čvrsto na sredini terena, a Sloga je u nekoliko navrata prijetila preko Marina Marjanovića. Ranim pogotkom na početku drugog dijela Slavonija dolazi u vodstvo od 2:0, a konačnih 3:0 postavljeno je u 70. minuti.
Sastav Sloge: A. Ugrešić, V. Medvedović, M. Vlaović, I. Kašljević(od 74. D. Petrović), L. Đaković(od 53. J. Medvedović), M. Katinić, J. Kotarski(od 74. D. Trčić), K. Fischer, N. Tomić, M. Marjanović(od 46. B. Menegoni), T. Marjanović(od 67. P. Ivanišević)
Mi ćemo sve s današnje utakmice što prije zaboraviti, našem Marinu Marjanoviću želimo što brži oporavak, a s nestrpljenjem čekamo još jedan izazov za našu ekipu kada u subotu u Novoj Gradiški gostuje HNK Đakovo-Croatia. Nakon 22. kola Sloga se nalazi na 10. mjestu s 27 bodova.

Izvor : FB Sloga NG