Croatia iz Tisovca i Psunj podjelili bodove, Slavonac preokretom do pobjede, Budućnost poražena...

Radio Prkos 29.08.2021 ZANIMLJIVOSTI

Jučer je odigrano 2. kolo 1. ŽNL u kojoj su se susreli domaća Croatia i Psunj-sokol u Tisovcu. U zanimljivoj utakmici došlo je do podjele bodova. Prvo poluvrijeme redaju se prilike na jednoj i na drugoj strani, a igra se čvrsto. Utakmicu su sudili Zdenko Mergeduš, Ivan Šimunović i Ćosić Marko dok je funkciju delegata obnašao Dragan Jurasović. Do vodstva je Tisovac došao preko Starčevića već u 4. minuti utakmice, a na poravnanje rezultata nisu Okučani dugo čekali. Naime, već u 10. minuti Krešo Grbić zabio je za 1:1. Pri kraju sudačke nadoknade u prvom poluvremenu Senad Bajrić postigao je pogodak iz slobodnjaka i doveo Psunj-sokol do vodstva od 1:2. U drugom djelu igralo se čvrsto, a mora se priznati da je bilo i par upitnik sudačkih odluka te je domaća publika bila izrazito nezadovoljna njegovim ponašanjem na utakmici. Ipak, do poravnanja rezultata Croatia je došla u 90. minuti nakon što se lopta u šesnaestercu odbijala kao u fliperu i pogodila igrača Psunj-sokola te je konačn rezultat bio 2:2.