Tomislav Marjanović i dalje misterij za protivničku obranu, zabio dva pogotka u velikom povratku Sloge!

Radio Prkos 18.04.2021 ZANIMLJIVOSTI

U 23. kolu 3. HNL - istok, novogradiška Sloga ugostila je požešku Slavoniju. U zaista nevjerojatnoj utakmici konačan rezultat je bio 3:3
Prvo poluvrijeme je apsolutno pripalo gostujućoj ekipi. U 17. minuti Matej Peharda dovodi Slavoniju u vodstvo od 0:1. Trinaest minuta kasnije isti igrač povećava na 0:2, a u 35. minuti Ivan Antunović zabija za 0:3. Činilo se da je tada utakmica riješena.
U drugom dijelu veliki povratak Sloge započeo je u 56. minuti. Joško Kotarski srušen je u gostujućem kaznenom udarcu, a Tomislav Marjanović je bio siguran izvođač za 1:3. U 67. minuti došlo je do gužve u gostujućem šesnaestercu, lopta se odbija do Vinka Medvedovića koji ju jakim udarcem posprema u mrežu za 2:3. U 80. minuti Joško Kotarski ubacuje s desne strane, Vinko Medvedović glavom prenosi loptu za natrčalog Tomislava Marjanovića koji glavom zabija svoj drugi pogodak na utakmici i veliki povratak Sloge.
Sastav Sloge: L. De Villa, F. Balunović, M. Vlaović(od 75. L. Đaković), I. Kašljević, M. Katinić, N. Eller, L. Blazina(od 75. M. Marjanović), J. Kotarski, K. Fischer(od 46. V. Medvedović), T. Marjanović, N. Tomić(od 86. J. Medvedović)

Izvor: FB Sloga