Slaven slavio protiv Budainke u Ljupini, Mladost petardirala Croatiu u Tisovcu!

Radio Prkos 14.04.2024 SPORT
img

Danas je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Slaven ugostio Budainku iz Slavonskog Broda u Ljupini. U zanimljivoj utakmici domaća ekipa slavila je sa rezultatom 3:0 i upisala novu pobjedu. U 7. minuti domaćin dolazi u vodstvo preko Daniela Trobića. U 27. minuti Slaven ostaje bez igrača nakon što je Volf dobio crveni karton zbog prekršaja gdje je zaustavio kontra napad gosta. Utakmica je od samog starta bila dosta napeta, a gosti igraju grub nogomet. Nastao je incident među igračima, a sudac djeli žute kartone čak i igračima Slavena koji nisu sudjelovali u naguravanju. Na predah se otišlo sa minimalnim vodstvom domaćina. U 61. minuti kontra Slavena, lopta dolazi do Batala koji prelazi dva igrača Budainke i odlično poslužuje Daniela Trobića koji izbacuje gostujućeg igrača i majstorski matira gostujućeg golmana. U 87. minuti lijepa kontra, Švaić je prošao po desnoj strani, odlično igra povratnu loptu na Batala koji lijepo šalje loptu u mrežu i postavlja konačnih 3:0.

NK "Slaven" Ljupina - NK "Budainka" Slavonski Brod 3:0 (1:0)
Strijelci: D. Trobić 2x, D. Batalo