Sloga petardirala Tomislav u Novoj Gradiški! Filip Bungić postigao hattrick!

Radio Prkos 14.04.2024 SPORT

Jučer je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Sloga ugostila Tomislav iz Donjih Andrijevaca na sportskom terenu Ivo Petranović u Novoj Gradiški! Već u 5. minuti lijepa akcija Sloge i Nikola Ciprić postiže pogodak za domaćina. U 15. minuti nova akcija Sloge, lopta dolazi do Mihića koji pronalazi Bungića, a on ju sa dvadesetak metara šalje u mrežu. U 23. minuti nova akcija domaćina, nakon dobrog centaršuta najviši u skoku bio je Bungić koji loptu glavom šalje u mrežu. U 34. minuti korner za Slogu, ponovno je najviši Bungić koji još jednom šalje loptu u mrežu. Gosti u prvom poluvremenu nisu stvorili niti jednu priliku za gol, a na predah se otišlo sa rezultatom 4:0 za domaćina. Točku na "i" stavio je Jakov Medvedović u 49. minuti i postavio konačnih 5:0.

NK "Sloga" Nova Gradiška - NK "Tomislav" Donji Andrijevci 5:0 (4:0)
Strijelci: Ciprić, Bungić 3x, Medvedović