Slavonac GD slavio protiv Slavena u teškoj utakmici u Ljupini!

Radio Prkos 24.09.2023 SPORT
img

Danas je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Slaven ugostio Slavonac GD u Ljupini. U prvom poluvremenu Slavonac je bolja ekipa, dok je domaćin svoju priliku većinom vrebao iz kontri. Slavonac je imao nekoliko prilika, ali bez prave realizacije. Na predah se otišlo sa rezultatom 0:0. U drugom poluvremenu domaćini napadaju, ali bezuspješno. U 65. minuti Turkalj dovodi gosta u vodstvo nakon velike greške domaćeg vratara. U 72. minuti velika greška u domaćoj obrani, nakon jednog centaršuta, jedan od najboljih napadača ove lige, Španić našao se sam i mirno loptu glavom smjestio u mrežu. U 77. minuti Batalo prima loptu i pravi lijepi solo prodor te smanjuje rezultat na 1:2 i daje tračak nade domaćinu. Ipak, do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.

NK "Slaven" Ljupina - NK "Slavonac" GD 1:2 (0:0)
Strijelci: Batalo / Turkalj, Španić