Mladost pobjedila Graničar u Brđanima u odličnoj utakmici!

Radio Prkos 23.09.2023 SPORT

Danas je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Mladost ugostila Graničar iz Laza u Brđanima. U zanimljivoj i napetoj utakmici Mladost je slavila sa rezultatom 4:2. U 28. minuti utakmice domaćin dolazi u vodstvo preko Jurasovića. Gosti imaju odlične prilike, ali im lopta nije htjela u gol. Pogađaju stativu, domaćin izvlači loptu sa crte i još dosta takvih prilika... S minimalnim vodstvom domaćina se otišlo na predah. U 61. minuti utakmice Grbić postiže zgoditak za 2:0. U 70. minuti novi pogodak za domaćina, ovaj je puta strijelac Horvatović. U 75. minuti utakmice Grbić postiže svoj drugi pogodak na utakmici i povećava vodstvo domaćina. Graničar se nije predavao do kraja, ali danas stvarno nisu imali svoj dan. Ipak, uspjeli su ublažiti poraz. Prvo je Mislav Pastulović smanjio rezultat u 85. minuti utakmice na 4:1, a u 90. minuti Škegro postavlja konačnih 4:2.

NK "Mladost" Brđani - NK "Graničar" Laze 4:2 (1:0)
Strijelci: Jurasović, Grbić 2x, Horvatović / Pastulović, Škegro