Mladost pobijedila Slavonac rezultatom 3:2, Toni Sokić zabio dva pogotka...

Radio Prkos 30.04.2022 SPORT

Danas je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Mladost ugostila Slavonac u Cerniku. Bila je to jedna vrlo teška utakmica za domaćina s obzirom da je to bila treća utakmica u tjedan dana. Nakon slobodnog udarca Slavonac dolazi u vodstvo preko Berija, nakon loše reakcije domaćeg vratara, Buturca. Pred kraj poluvremena Škramić vraća rezultatski egal te se na predah odlazi sa rezultatom 1:1. U nastavku, gosti ponovno vode, ovaj puta strijelac je bio Španić. Do poravnanja je mladost došla iz kaznenog udarca, nakon što je igrača Slavonca lopta pogodila u ruku, a sudac pokazao na bijelu točku. Siguran izvođač bio je Toni Sokić. Pred kraj utakmice Sokić se izborio za priliku, a golman i igrač startaju na njega, a sudac ponovno pokazuje na bijelu točku. Ponovno je kazneni udarac izveo Sokić i postavio konačnih 3:2. Pred kraj utakmice trener, Tomislav Vlaović, dobija crveni karton te jedan igrač sa klupe Slavonca zbog nesportskog ponašanja. Do kraja utakmice se ništa nije mijenjalo tako da su Cerničani uknjižili sva tri boda...