Slaven iz Ljupine petardirao Mladost u Cerniku!

Radio Prkos 05.05.2024 SPORT

Danas je odigrana utakmica u kojoj je Mladost ugostila Slaven u Cerniku. U zanimljivoj utakmici gostujuća ekipa slavila je sa rezultatom 0:5. U prvom poluvremenu domaćin je bolja ekipa, imala je nekoliko jako dobrih prilika, ali je vratar Maričević svaku opasnost otklonio od svog gola. Slaven je također imao nekoliko prilika, ali je u prvom poluvremenu vratar Curić također otklonio svaku opasnost. U drugom poluvremenu puno drugačija priča, Slaven je opasnija ekipa i stvara prilike, a to im se isplatilo u 53. minuti kada Gabriel Trobić utrčava u prazan prostor i dribla Curića te lagano šalje loptu u praznu mrežu. Nakon toga, totalan pad u igri domaćina, a desio se "blitzkrieg" Slavena. U 55. minuti gosti povećavaju vodstvo preko Danijela Trobića. Samo par minuta kasnije, u 61. minuti gosti još jednom šalju loptu u mrežu, a ponovno je strijelac Danijel Trobić. U 78. minuti gosti povećavaju vodstvo preko Jakića. Točku na "i" stavio je Trčić u 87. minuti kada je odlično uletio u prostor i matirao nemoćnog Curića.

HNK "Mladost" Cernik - NK "Slaven" Ljupina 0:5 (0:0)
Strijelci: D. Trobić 2x, G. Trobić, K. Jakić, D. Trčić