Sloga polusezonu završila remijem protiv Vuteks Sloge iz Vukovara...

Radio Prkos 22.11.2020 ZANIMLJIVOSTI

U 17. kolu 3. HNL - istok, novogradiška Sloga je ugostila NK Vuteks-Slogu iz Vukovara. Krajnji rezultat utakmice bio je 2:2. Sloga je u vodstvo došla u 18. minuti eurogolom Ivana Benića koji je raspalio iskosa s 25 metara i fantastično pogodio za 1:0. S istim se rezultatom otišlo na poluvrijeme.
U drugi dio puno bolje ulaze gosti te pogocima u 56. i 62. minuti preokreću utakmicu. Sloga do izjednačenja dolazi u 83. minuti pogotkom Tomislava Marjanovića iz kaznenog udarca. Do kraja je utakmica mogla otići i na jednu i na drugu stranu, a mi možemo žaliti za šansom Nikole Tomića u 90. minuti.

Sastav Sloge: L. De Villa, I. Benić, M. Vlaović, I. Kašljević, L. Šimunović, L. Blazina(od 88. K. Fischer), J. Kotarski(od 67. F. Balunović), M. Pavišić(od 57. V. Lanusović), A. Severović(od 57. N. Tomić), T. Marjanović

Sloga je jesensku polusezonu završila na 17. mjestu s 10 bodova.

Izvor: FB Sloga NG