Davorci pomrsili planove Budućnosti u Rešetarima, pokazali da mogu i moraju bolje...

Radio Prkos 11.10.2020 ZANIMLJIVOSTI

Jučer je u Rešetarima gostovala mlada ekipa Posavca iz Davora koja u dosadašnjim utakmicama nije pokazala svoje pravo lice, bar što se bodovno tiče. Jučer su gostovali kod drugoplasirane Budućnosti i više nego zasluženo uzeli bod te im pokvarili planove što se tiče osvajanja lige. Bio je to drugi kiks Budućnosti u dva kola i sada se Omladinac odvojio na vrhu. Marino Marjanović doveo je goste vrlo rano u vodstvo, već u 7. minuti nakon greške domaće obrane. Do poluvremena se rezultat nije mjenjao te se na predah otišlo sa minimalnim vodstvom Posavca. U drugom djelu Budućnost je ubacila u veću brzinu i već u 49. minuti došla do rezultatskog egala preko jednog od najboljih igrača ove sezone, Jakića. Do vodstva ih je doveo Zvonko Španić u 72. minuti, a najveći šok na utakmici dogodio se u 85. minuti kada Antonio Relković utišava domaću publiku te zabija za konačnih 2:2...

NK "Budućnost" Rešetari - NK "Posavac" Davor 2:2 (0:1)
Strijelci : Marjanović, Relković / Jakić, Španić