Budućnost slavila preko lutrije penala, Graničar napunio mrežu Orubice...

Radio Prkos 03.08.2020 ZANIMLJIVOSTI

Jučer je odigrano prvo kolo kup-a NSNG-a. U Rešetarima je gostovala ekipa Croatie iz Tisovca. Bila je to jedna zanimljiva utakmica u kojoj su obje strane igrale opreznije nego inače te je zbog toga izostalo očekivanih golova na utakmici. U prvom poluvremenu bilo je par solidnih prilika s obje strane, ali bez prave realizacije te se na predah odlazi bez zgoditaka. U drugom djelu već nakon par minuta igre Budućnost je uspjela doći do vodstva kada Zvonko Španić precizno realizira slobodni udarac i dovodi svoju ekipu u vodstvo. No, Croatia se nije predavala do kraja pa je tako Ivan Vlaović pred sam kraj utakmice postigao izjednačavajući zgoditak također iz slobodnog udarca i postavio konačnih 1:1. Nakon toga pristupilo se izvođenju penala u kojima se s(p)retnija pokazala ekipa Budućnosti. Treba napomenuti da je ekipa Rešetara realizirala sve penale, a njihov golman Crljenković uspio je obraniti jedan pa su na kraju slavili. Ovim putem čestitamo im na prolasku i sretno u nastavku kupa.