Apartmani Ducina, Marković Transport, Rubikon u polufinalu...

Radio Prkos 03.07.2020 ZANIMLJIVOSTI
img

Jučer su odigrani četvrtfinalni susreti. U prvoj utakmici dana sastali su se CB Rubikon i CB Minuta gdje je Minuta povela protiv favorita i dobro se držala, ali nakon par grešaka Rubikon je napravio ono što radi najbolje te vrlo brzo osigurao pobjedu. U drugoj utakmici dana i na jednoj i na drugoj strani bili su juniori malonogometnog kluba Nove Gradiške, a pobjedili su dečki pod imenom Apartmani Ducina nakon što je Valešić zatresao vratnicu, a Trobić se našao na pravom mjestu i uhvatio nespremnog De Villu. Najzanimljivija utakmica dana pripala je Marković Transportu i Numeru. Numero je poveo, a Marković Transport je par minuta prije kraja utakmice uspio izjednačiti. Pred sam kraj utakmice Numero je imao napad, a njihov igrač našao se pred praznim golom i mirno gura loptu u mrežu, ali se čuje signal da je kraj prije nego što je lopta ušla u mrežu. Tu je nastao muk, a prva odluka bila je priznavanje pogotka pa je Numero slavio ulazak u polufinale. Nakon toga odlučeno je da Numerov pogodak vrijedi i da ima sekunda do kraja koja se mora odigrati iako je za zapisničkim stolom označen kraj prije pogotka. Na kraju se ipak odlučuje da će se pristupiti izvođenju šesteraca (rezultat ostaje 1:1 odnosno gol se ne priznaje) gdje je par igrača Numera nezadovoljnih odlukom zapisničkog stola napustilo teren i otišlo bez pružanja podrške svojoj ekipi. Spretniji i sretniji bili su Markovići te su i oni izborili svoj nastup u polufinau. U zadnjoj utakmici dana trebali su nastupiti momci iz Novske pod imenom Prijevoznik Kaurin i CB Iks koji su jedva dotaknuli teren nakon što je kiša sve iznenadila pa je utakmica prekinuta te će se odigrati idući put.