Španić, Batalo i Horvatović donijeli pobjedu Rešetarima u sjajnoj utakmici protiv Slavena

Radio Prkos 11.11.2019 ZANIMLJIVOSTI
img

Jučer smo u Rešetarima imali priliku gledati prelijepu utakmicu punu preokreta i golova. Po jako teškom vremenu pred 150-tak gledatelja bolja i sretnija bila je domaća ekipa Budućnosti. Rešetari su vrlo rano došli u vodstvo pogotokom Horvatovića nakon loše reakcije Slavenovog vratara. Gosti se nisu predali i već u petnaestoj minuti preko Matijevića izjednačuju na 1:1. Sa tim rezultatom se otišlo na predah. U drugom djelu domaćin preuzima inicijativu i vrlo brzo dolazi u vodstvo nakon što je Batalo izborio kazneni udarac, a siguran izvođač bio Španić. Gosti nakon jedne kontre ponovno izjednačavaju, ovaj puta preko Kolića. Eurogolom Brkljače, Slaven je po prvi puta na utakmici imao vodstvo nakon što je sa dvadesetak metara smjestio loptu u mrežu dvadesetak minuta prije kraja utakmice. Rešetarci se nisu predali pa je Batalo uspio izjednačiti par minuta prije kraja utakmice, a točku na "i" stavio je Horvatović svojim drugim pogotkom na utakmici i tako donio pobjedu svojoj ekipi.

NK "Budućnost" Rešetari - NK "Slaven" Ljupina 4:3 (1:1)
Strijelci: Španić, Batalo, Horvatović 2x / Matijević, Kolić, Brkljača