Mladost petardirala Budainku u Cerniku! Golove postigli Sokić, Zeko i Brkljača!

Radio Prkos 23.03.2024 SPORT

Danas je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Mladost ugostila Budainku u Cerniku. U zanimljivom susretu domaća ekipa slavila je sa visokih 5:0. Mladost je u vodstvo došla već u trećoj minuti preko Brkljače. U 11. minuti susreta, novi (stari) igrač Mladosti, Matija Sokić postiže pogodak i povećava vodstvo. Samo dvije minute kasnije isti igrač se još jednom upisao u strijelce, a sa rezultatom 3:0 se otišlo na predah. U 62. minuti odličan prodor Sokića koji izlazi pred vratara, ali vratar brani, lopta se ponovno odbija do Sokića koji odigrava povratnu loptu na Zeku koji sa petnaest metara šalje loptu u gol. U 75. minuti nova kontra Mladosti, lopta dolazi do već spomenutog Zeke koji postiže novi pogodak i postavlja konačnih 5:0.