Sloga poražena na domaćem terenu, Silvio Mihić zabio jedini pogodak za domaćine!

Radio Prkos 25.02.2024 SPORT
img

U 16. kolu 3. NL - istok novogradiška Sloga poražena je na domaćem terenu od NK Svačića iz Starog Slatnika. Sloga je dobro ušla u utakmicu te već u 2. minuti Mihić pogađa stativu, no početni momentum Sloge slomio je Tomislav Žuljević pogotkom za 0:1 u 10. minuti. U 50. minuti isti igrač povećava vodstvo na 0:2. Do kraja utakmice je Sloga uspjela smanjiti prednost u 79. minuti pogotkom Silvija Mihića iz kaznenog udarca.
Sastav Sloge: S. Zeba, V. Lanusović(86. CK), N. Tomić, V. Medvedović(od 72. J. Medvedović), K. Fischer(od 57. F. Bungić), L. Severović(od 46. N. Ciprić), L. Blazina, D. Matošević, S. Matošević(od 46. V. Blažević), S. Mihić, M. Marjanović(od 57. N. Eller)

Izvor: FB Sloga NG