Novogradiščani potopili Brođane u županijskom derbiju!

Radio Prkos 24.02.2024 SPORT

Jučer je odigrana prvenstvena utakmica između HMNK Nove Gradiške i MNK Broda 035. U županijskom derbiju slavili su naši dečki rezultatom 9:3. Već u prvoj minuti, Novogradiščani su došli u vodstvo preko Grcića, a par minuta kasnije vodstvo je povećao Medvedović. U 8. minuti utakmica je postala totalno jednosmjerna, a još jednom je put do gola Brođana pronašao Grcić. Do petnaeste minute Nova Gradiška je osigurala pobjedu, a na listu strijelaca se još jednom upisao Medvedović i Đerek. Utješan gol za goste i nekakvu nadu dao im je Marin Petrović koji je rezultat prije poluvremena smanjio na 5:1. U drugom poluvremenu Novogradiščani nisu stali pa se još jednom na listu strijelaca upisao Đerek, a zatim samo minutu kasnije naš Davorac, Tomislav Marjanović sjajnim golom povećava rezultat na 7:1. Gosti se ne predaju pa je vodstvo smanjio Amir Zulić. Sve nade za bilo kakav preokret gosta utišao je Bungić pogotkom za 8:2. Isti igrač samo minutu kasnije totalno je potopio goste, a poraz Brođana ublažio je Senahid Mujić i postavio konačnih 9:3.

HMNK "Nova Gradiška" - MNK "Brod" 035 9:3 (5:1)
Strijelci: J. Grcić 2x, J. Medvedović 2x, L. Đerek 2x, T. Marjanović, F. Bungić 2x / M. Petrović, A. Zulić, S. Mujić