HMNK Nova Gradiška remizirala protiv MNK Jezera u Novoj Gradiški!

Radio Prkos 21.01.2024 SPORT

Jučer je odigrana utakmica 2. HMNL u kojoj je Nova Gradiška ugostila MNK Jezera u sportskoj dvorani Elektrotehničke i ekonomske škole u Novoj Gradiški. U jako zanimljivoj utakmici na kraju je došlo do podjele bodova sa rezultatom 3:3. Nova Gradiška je povela u 18. minuti utakmice preko Jakova Grčića te se na predah otišlo sa minimalnim vodstvom domaćih dečki. U 25. minuti gosti izjednačuju rezultat, a u 28. minuti po prvi puta i dolaze do vodstva na utakmici preko Brajkovića. Samo minutu kasnije, kapetan, Eller poravnava rezultat i opet smo na početku. U 37. minuti utakmice odlični Bungić dovodi još jednom Novu Gradišku u vodstvo, a samo minutu prije kraja Brajković zabija za Jezera i postavlja konačnih 3:3. Bila je to jako teška utakmica, a gosti su vrlo dobra ekipa. Gosti su zaslužili taj bod koji su odnijeli iz Nove Gradiške, a u iduću subotu naše dečke čeka novi test. U Novu Gradišku dolazi ekipa Šibenika pa se vidimo u što većem broju!

HMNK "Nova Gradiška" - MNK "Jezera" 3:3 (1:0)
Strijelci: Grčić, Eller, Bungić / Kolega, Brajković 2x