Malonogometaši Nove Gradiške slavili protiv Gorice!

Radio Prkos 09.12.2023 SPORT

Jučer je odigrano posljednje kolo ovog djela prvenstva u kojem je HMNK Nova Gradiška ugostio Futsal Goricu. U sportskoj dvorani Elektrotehničke i ekonomske škole naši dečki slavili su sa visokih 5:1. Nova Gradiška je došla u vodstvo u 13. minuti preko iskusnog Tomislava Marjanovića. U 16. minuti gosti izjednačuju preko Dinka Badrića. Na predah se otišlo sa rezultatom 1:1. U drugom djelu naši malonogometaši ubacili su u veću brzinu, a to se isplatilo u 28. minuti kada Filip Bungić dovodi još jednom Novu Gradišku u vodstvo. U 33. minuti rezultat je povećao Filip Matijašević. Točku na "i" stavio je Jakov Medvedović u 37. minuti, a rezultat je 4:1. Pred sam kraj utakmice gosti dobijaju crveni karton, a Nova Gradiška je to iskoristila preko Cindrića koji postavlja konačnih 5:1. Treba napomenuti da iako je rezultat visok, utakmica je bila sve samo ne lagana. Gorica ima jednog od najboljih golmana koje smo mogli vidjeti na našim terenima i jedan je od najzaslužnijih faktora što ovaj poraz nije bio i veći. Čestitke Novoj Gradiški koja je polusezonu završila na trećem mjestu, ispred nas su samo Aurelia iz Vinkovaca i Rijeka.

HMNK "Nova Gradiška" - Futsal "Gorica" 5:1 (1:1)
Strijelci: Marjanović, Bungić, Matijašević, Medvedović, Cindrić / Bardić