Sloga poražena od Oriolika. Bošnjaković i Stahović donijeli pobjedu Oriovcu!

Radio Prkos 25.11.2023 SPORT

Danas je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Sloga ugostila Oriolik iz Oriovca na sportskom parku Ivo Petranović u Novoj Gradiški. U zanimljivom dvoboju domaća ekipa poražena je rezultatom 0:2 iako je pobjeda mogla otići i na stranu Sloge. U 28. minuti utakmice odlična akcije novogradiške ekipe, savladan je i golman, ali gostujući igrač izbacuje loptu sa gol linije i rezultat ostaje 0:0. Imali su i gosti par prilika, ali bez konkretne završnice. U 32. minuti Zvonimir Bošnjaković odličnim udarcem sa dvadesetak metara dovodi Oriolik u vodstvo. Na predah se otišlo sa minimalnim vodstvom Oriolika. U drugom poluvremenu Sloga je krenula na sve ili ništa, ponovno je napravila idealnu priliku, ali još jednom gostujući igrač vadi loptu iz gola nakon što se Mihić dobro snašao i loptu petom skrenuo prema golu. Kako to obično biva u nogometu kad ne zabiješ onda primiš pogodak, a to se i dogodilo na samom kraju utakmice u 90. minuti kada Stahović postiže zgoditak za goste i postavlja konačnih 0:2.

NK "Sloga" Nova Gradiška - NK "Oriolik" Oriovac 0:2 (0:1)
Strijelci: Z. Bošnjaković, R. Stahović