Omladinac slavio protiv Amatera u Vrbovi!

Radio Prkos 19.11.2023 SPORT

Danas je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Omladinac ugostio Amater iz Slavonskog Broda u Vrbovi. Bila je to tvrda utakmica u kojoj je domaća ekipa slavila rezultatom 2:1. U 41. minuti utakmice Omladinac dolazi u vodstvo, a strijelac je Jurković iz kaznenog udarca. Ekipa Amatera većinom je preko kontra napada pokušavala doći do prilike, ali u prvom djelu nisu uspjeli stvoriti niti jednu konkretnu priliku. Na predah se otišlo sa minimalnim vodstvom domaćina. U 70. minuti dosuđen je još jedan kazneni udarac za domaćina, a ponovno je siguran izvođač bio Jurković. U 80. minuti utakmice gosti smanjuju rezultat, a strijelac je bio Josip Barić. Na kraju je Omladinac slavio sa rezultatom 2:1. Gosti mogu žaliti za promašenim prilikama jer su pogodili prečku i iz jedne lijepe akcije zabili su pogodak, ali je dosuđeno zaleđe.

NK "Omladinac" Vrbova - NK "Amater" Slavonski Brod 2:1 (1:0)
Strijelci: Jurković 2x / Barić