Slaven petardirao Graničar u Ljupini! Trčić postigao hattrick!

Radio Prkos 12.11.2023 SPORT
img

Danas je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Slaven ugostio Graničar iz Slavonskog Šamca u Ljupini. U zanimljivoj utakmici slavila je domaća ekipa sa uvjerljivih 5:0. U 6. minuti Slaven je došao u vodstvo, a gol je postigao Trčić. U 40. minuti sjajan prodor Darija Batala koji nalazi Trčića, a ovaj povećava vodstvo domaćina. Nakon toga, još jedna odlična akcija u kojoj je glavni akter Batalo, prolazi po strani i izlazi sam pred vratara te iskusno šalje loptu u mrežu i postavlja konačnih 3:0 u prvom djelu. U drugom poluvremenu Slaven nastavlja sa dobrom igrom i postiže još dva pogotka do kraja utakmice. U 48. minuti Trčić postiže svoj treći pogodak. Točku na "i" stavio je Trobić u 51. minuti koji postavlja konačnih 5:0. Zaslužena pobjeda domaćina koji nastavlja svoj pobjednički niz!

NK "Slaven" Ljupina - NK "Graničar" Slavonski Šamac 5:0 (3:0)
Strijelci: Trčić 3x, Batalo, D. Trobić