Sloga poražena od NAŠK-a iz Našica u Novoj Gradiški!

Radio Prkos 11.11.2023 SPORT

Danas je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Sloga ugostila NAŠK iz Našica u Novoj Gradiški na sportskom parku Ivo Petranović. U napetoj i zanimljivoj utakmici Sloga je poražena rezultatom 2:4. U prvom poluvremenu podjednaka igra i jedne i druge ekipe, ali je gost ipak bolje realizirao svoje prilike pa se na predah otišlo sa vodstvom od 1:2 za NAŠK. Gol za Slogu u prvom djelu postigao je Silvio Mihić. U drugom poluvremenu gosti povećavaju svoje vodstvo. U 73. minuti Marjanović sjajno prodire po strani i odlično nabacuje, a krasan zgoditak glavom postiže Bungić. Svu nadu za izjednačenjem ugasio je igrač NAŠK-a nakon što je dosuđen kazneni udarac, a siguran sa bijele točke bio je Antonio Kuš koji je postigao svoj treći pogodak na utakmici i zaključio pobjedu Našica od 2:4.

NK "Sloga" Nova Gradiška - NK "NAŠK" Našice 2:4 (1:2)
Strijelci: Mihić, Bungić