Omladinac slavio preokretom protiv Slavonca GD u Vrbovi!

Radio Prkos 05.11.2023 SPORT

Danas je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Omladinac iz Vrbove ugostio Slavonac Gunjavce - Drežnik. U zanimljivoj utakmici domaća ekipa slavila je preokretom te je konačan rezultat bio 2:1. U prvih 45. minuta igra se većinom na sredini terena bez konkretnih prilika. Bez golova se otišlo na predah. U 57. minuti utakmice odlična prilika za goste, ali odlična intervencija golmana Omladinca spriječila je siguran pogodak. Samo par minuta kasnije dogodio se sjajan prodor Vranješevića po lijevoj strani te je odigrao sjajnu povratnu loptu na Španića koji takve prilike ne propušta i gosti vode 0:1. Međutim, domaća ekipa se nije predala te je krenula na sve ili ništa. To im se isplatilo u 76. minuti kada nakon jednog kontranapada Mišić nalazi put do mreže Slavonca i utakmica je vraćena na početak. U 84. minuti Matej Siroglavić postiže pogodak za domaćina i dolazi do preokreta te sva tri boda ostaju u Vrbovi.

NK "Omladinac" Vrbova - NK "Slavonac" GD 2:1 (0:0)
Strijelci: Mišić, Siroglavić / Španić