Croatia petardirala Budainku u Tisovcu, Slaven Ljupina do pobjede u utakmici punoj golova...

Radio Prkos 04.11.2023 SPORT

Danas je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Croatia ugostila Budainku iz Slavonskog Broda u Tisovcu. U zanimljivoj utakmici domaćin je slavio sa visokih 5:1. U 8. minuti Croatia dolazi u vodstvo preko Starčevića nakon jedne lijepe akcije. U 10. minuti lopta dolazi do Smiljanića koji odmah puca i povećava vodstvo domaćina. U 15. minuti utakmice na listu strijelaca se upisao i Jelić, a Croatia vrlo rano ima veliko vodstvo. No to nije bio kraj sjajne igre domaćina. Samo par minuta kasnije već spomenuti Jelić još jednom se upisuje na listu strijelaca te se na predah odlazi sa visokih 4:0. Gosti su u drugom poluvremenu preuzeli inicijativu, a to im se isplatilo u 68. minuti kada smanjuju rezultat iz jedanaesterca preko Furjanovića. Konačnih 5:1 postavio je Babijaš u 76. minuti i tako utišao sve nade gostujućoj ekipi.

NK "Croatia" Tisovac - NK "Budainka" Slavonski Brod 5:1 (4:0)
Strijelci: Starčević, Smiljanić, Jelić 2x, Babijaš / Furjanović