Nova Gradiška poražena od Aurelije na domaćem terenu!

Radio Prkos 04.11.2023 SPORT
img

Jučer je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je HMNK Nova Gradiška ugostila Aureliju iz Vinkovaca u sportskoj dvorani Elektrotehničke i ekonomske škole u Novoj Gradiški. U napetoj utakmici Nova Gradiška je poražena rezultatom 1:2 iako je pobjeda mogla otići i na našu stranu. U prvom poluvremenu odigrava se prava bitka između dvije podjednake ekipe, a na predah se otišlo bez pogodaka. Do vodstva je Nova Gradiška došla u drugom djelu preko Bungića. U 31. minuti odgovor Aurelije iz jednog slobodnog udarca, a strijelac je bio Sušac. Pred sam kraj utakmice, u 37. minuti Caio zabija za Vinkovčane i donosi im petu prvenstvenu pobjedu u nizu. Iako su gosti odnijeli pobjedu, naši dečki odigrali su jednu odličnu utakmicu, pogađali prečke i stative, golmana u glavu, ali lopta nije htjela u gol te upisuju novi poraz. Čestitamo Novoj Gradiški na dobroj utakmici kao i gostima na pobjedi i želimo im puno sreće u nastavku natjecanja!

HMNK "Nova Gradiška" - MNK "Aurelia" Vinkovci 1:2 (0:0)
Strijelci: Bungić / Sušac, Caio