Sloga slavila u Novoj Gradiški protiv Borca KV golovima Mihića i Ellera!

Radio Prkos 28.10.2023 SPORT
img

Danas je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Sloga ugostila Borac KV u Novoj Gradiški. U prvih petnaest minuta Sloga dominira terenom i stvara nekoliko prilika za gol, ali je falila prava realizacija. Gosti u 16. minuti imaju odličnu priliku za gol, ali obrana Sloge uspjeva otkloniti opasnost. U 28. minuti utakmice Balunović dobiva crveni karton na intervenciju pomoćnog sudca (isključen je dok je bio na klupi). U 30. minuti utakmice Sloga vodi, a zgoditak je postigao Silvio Mihić. U 44. minuti gosti igraju rukom u svom šesnaestercu i jedanaesterac je dosuđen za Slogu. Siguran izvođač bio je Nikola Eller. Sa rezultatom 2:0 se i otišlo na predah. U 54. minuti kontra gosta po desnoj strani, ali odlična intervencija golmana Sloge spriječila je bilo kakvu opasnost. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao, a Sloga je upisala nova tri bitna boda.

NK "Sloga" Nova Gradiška" - NK "Borac" Kneževi Vinogradi 2:0 (2:0)
Strijelci: S. Mihić, N. Eller