Slaven slavio protiv Amatera u Ljupini!

Radio Prkos 08.10.2023 SPORT

Danas je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Slaven ugostio Amater u Ljupini. U zanimljivoj utakmici na kraju je domaćin slavio sa rezultatom 2:0. U 21. minuti Franjo Matijević uputio je dobar udarac sa dvadesetak metara, a lopta je udarila u gostujućeg igrača i završila u golu. Pred sam kraj poluvremena Slaven je došao do novoga pogotka, sjajni Dorian Trčić primio je loptu na centru i predriblao čitavu obranu Amatera i postigao zgoditak za 2:0. S tim rezultatom se otišlo na predah. U drugom poluvremenu Slaven je samo priveo utakmicu kraju dok gosti iz Slavonskog Broda nisu ništa pokazali niti su uputili pravi udarac prema golu. Inače, Slaven se pojačao sa dva igrača iz Sloge, Đakovićem i Pejakovićem pa im je trenutno obrana puno jača i danas su sasvim zasluženo zaradili tri boda.

NK "Slaven" Ljupina - NK "Amater" Slavonski Brod 2:0 (2:0)
Strijelci : A.G., Trčić