Slavonac GD osvojio memorijalni turnir u Ljupini!

Radio Prkos 30.07.2023 SPORT

Danas je odigran finalni dan memorijalnog turnira u Ljupini na kojem su sudjelovali Slavonac Gunjavci - Drežnik, Slaven Ljupina, Mladost Cernik, Sloga iz Nove Gradiške. U utakmici za 3. mjesto između Slavena i Cernika boljom ekipom pokazao se domaćin koji je na kraju slavio sa rezultatom 2:1. U finalnoj utakmici između Slavonca i Sloge iz Nove Gradiške na kraju je slavio Slavonac sa rezultatom 2:1. Sloga je u prvom poluvremenu imala priliku povesti preko Medvedovića koji je izvodio kazneni udarac, ali je golman odlično obranio. Nakon toga Slavonac niže prilike, a najistaknutiji igrač bio je Pirizović koji je i bio prvi koji je načeo mrežu Sloge sjajnim pogotkom. S minimalnim vodstvom Slavonca se i otišlo na predah. U drugom djelu vodstvo povećava Bartolović, a petnaest minuta prije kraja Sloga je uspila smanjiti preko Jakova Medvedovića, ali do rezultatskog egala nije došla.