Kiša golova u Ljupini, Slaven došao do pobjede na domaćem terenu!

Radio Prkos 04.06.2023 SPORT

Danas je odigrano posljednje 26. kolo 1. ŽNL BPŽ u kojoj je Slaven ugostio ekipu Graničara iz Slavonskog Šamca u Ljupini. U napetoj utakmici na kraju je domaća ekipa slavila sa rezultatom 6:4. Utakmica nije imala rezultatski značaj, ali je svakako bila prelijepa za publiku. U prvom poluvremenu dobra igra i jedne i druge ekipe, prilike se nižu na obe strane, ali Slaven svoje iskorištava i na predah se odlazi sa rezultatom 3:1. U drugom djelu gosti uspjevaju smanjiti rezultat preko Mašića. Nakon toga, solidna akcija Slavena, a sam u kaznenom prostoru Graničara našao se Trčić koji lijepo šalje loptu u mrežu. Malo kasnije Trobić povećava vodstvo Slavena na 5:2. Tračak nade za Graničar vraća već spomenuti Mašić nakon greške obrane Slavena, a točku na "i" stavio je Blažević u 71. minuti. Poraz gosta ublažio je Jozinović i konačan rezultat bio je 6:4. S ovom pobjedom Slaven je svoju sezonu zapečatio na solidnom 4. mjestu pa im ovim putem čestitamo i želimo puno sreće u idućem!

NK "Slaven" Ljupina - NK "Graničar" Slavonski Šamac 6:4 (3:1)