Pioniri: Mladost slavila protiv Croatie u Tisovcu!

Radio Prkos 02.06.2023 SPORT

Jučer je odigrana zaostala utakmica 20.kola 1. ŽNL pionira u kojoj je Croatia ugostila Mladost u Tisovcu. U zanimljivoj utakmici gostujuća ekipa slavila je sa rezultatom 2:5. Mladost je povela već u prvoj minuti utakmice pogotkom Metelka, a zatim pet minuta kasnije gosti su došli do rezultatskog egala preko Parabera. U 20. minuti utakmice Mišković ponovno dovodi Mladost u vodstvo, a u 34. minuti iz kaznenog udarca vodstvo povećava Coha. Na visokih 1:4 Mladost dovodi već spomenuti Mišković. S tim rezultatom se i otišlo na predah. U drugom djelu gosti uspjevaju smanjiti rezultatski zaostatak na 2:4 autogolom Mladosti. Točku na "i" stavio je Žakić lijepim udarcem sa petnaest metara i postavio konačnih 2:5. Na ljestvici je trenutno najbolje plasirana ekipa Batrine, a prvi pratitelj joj je ekipa Budućnosti koja ima samo bod manje, ali i utakmicu više pa nas očekuje zanimljiva borba za prvo mjesto...

NK "Croatia" Tisovac - HNK "Mladost" Cernik 2:5 (1:4)
Strijelci: Paraber, AG / Metelko, Mišković 2x, Coha, Žakić