Mladost došla do važne pobjede protiv Slavonca GD golovima Zeke i Mikanovića!

Radio Prkos 28.05.2023 SPORT

Danas je odigrana utakmica 25. kola 1.ŽNL BPŽ u kojoj je Mladost ugostila Slavonac GD u Cerniku. U zanimljivoj utakmici Mladost je slavila sa rezultatom 3:1 i tako izborila opstanak u ligi. Mladost je došla u vodstvo već u 14. minuti preko Josipa Zeke koji je ovih dana postao tata pa mu ovim putem čestitamo i želimo puno zdravlja i sreće njegovoj maloj curici.  Do izjednačenja su gosti došli preko kaznenog udarca, a siguran izvođač bio je Španić. Na predah se otišlo sa rezultatom 1:1. U drugom djelu Mladost je ušla malo bolje, a to se isplatilo već u 50. minuti kada Mikanović postiže zgoditak glavom nakon kornera. Par minuta kasnije, Mladost je ponovno našla put do mreže Slavonca. Bila je to jedna lijepa kontra, a povratna lopta došla je do Zeke koji ju majstorski smješta u gol i povećava vodstvo na 3:1. U 68. minuti sudac dosuđuje još jedan jedanaesterac za goste, a ovaj puta vratar Buturac brani i rezultat ostaje isti. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao te je Mladost ostvarila važnu pobjedu za opstanak u ligi !

HNK "Mladost" Cernik - NK "Slavonac" GD - 3:1 (1:1)
Strijelci: Zeko 2x, Mikanović / Španić