Mladost kiksala na domaćem terenu i prijeti joj ispadanje iz lige!

Radio Prkos 07.05.2023 SPORT

Jučer je odigrana utakmica 22. kola 1. ŽNL u kojoj je Mladost ugostila posljednju momčad lige, Sapce, koji su do ove utakmice imali dva remija, i čak 19 poraza, a danas su upisali treći bod u ovoj ligi. Gosti su bolje otvorili utakmicu i vrlo rano, već u 9. minuti utakmice poveli preko Pleše. Nije dugo trajalo veselje gosta, već u 11. minuti rezultatski egal vratio je Stipić. S tim rezultatom se i otišlo na predah. U drugi dio utakmice Mladost je ušla bolje i već u 48. minuti povela po prvi puta na utakmici nakon dobrog prodora Vrsajkovića i udarca glavom Sokića lopta je završila u mreži. Povećala je Mladost svoje vodstvo i na 3:1 nakon autogola i činilo se kao da će utakmicu privesti kraju i upisati važna tri boda u borbi za opstanak. Međutim, to se nije dogodilo. Prvo je Munivrana smanjio rezultat nakon penala, a onda je isti igrač nakon jednog kontranapada ponovno probio mrežu Curića i donio gostima remi.

HNK "Mladost" Cernik - NK "Sapci" Sapci 3:3 (1:1)
Strijelci: Stipić, Sokić, AG / Pleša, Munivrana 2x