Psunj-sokol slavio protiv Slavonca golovima Abazija u Okučanima!

Radio Prkos 02.04.2023 SPORT

Danas je odigrana utakmica u kojoj je Psunj-sokol ugostio Slavonac u Okučanima. Domaćin je ušao u igru opušteno tako da su gosti bili bolji na početku utakmice. Što više igra odmiče, domaćin preuzima igru i sve je opasniji. Poslije jednog centaršuta sa lijeve strane domaći igrač sa pet metara pogađa vratara Slavonca. Bila je to najbolja prilika na utakmici koju Psunj sokol nije iskoristio. Gosti se dobro brane i povremeno imaju dobre kontranapade, ali bez prave konkretne završnice. Na predah se otišlo bez pogodaka. U drugom djelu domaćin preuzima inicijativu i sve više napada što se isplatilo u 60. minuti utakmice kada Abazi dovodi u vodstvo Psunj sokol. Nije dugo trajalo veselje domaćina, Slavonac je uspio iskoristiti jednu lošu reakciju domaće obrane u 75. minuti Prodanović je vratio rezultatski egal i vratio stvari na sami početak. Činilo se kao da će se utakmica završiti bez pobjednika, a onda je glavni sudac na samom kraju dosudio kazneni udarac za Psunj sokol kojeg iskorištava iskusni Abazi i postavlja konačnih 2:1. Sve čestitke i jednoj i drugoj ekipi na prikazanoj igri.

NK "Psunj" Sokol - NK "Slavonac" Nova Kapela 2:1 (0:0)
Strijelci : Abazi 2x / Prodanović