Eller, Jakić i Bungić zabijali u pobjedi protiv Brođana! Nova Gradiška je korak bliže naslovu lige!

Radio Prkos 06.03.2023 SPORT
img

Danas je u sportskoj dvorani Elektrotehničke i ekonomske škole u Novoj Gradiški odigrana futsal utakmica 16. kola 2. HMNL u kojoj je HMNK Nova Gradiška ugostila jednog od najvećih konkurenata za osvajanje lige, ekipu Broda 035. U zanimljivoj i tvrdoj te vrlo podjednakoj utakmici, pobjeda je otišla na stranu naše ekipe koja je korak bliže naslovu lige. U prvom poluvremenu jedni i drugi stvaraju prilike, ali bez prave realizacije, golmani su nesavladivi u prvih dvadeset minuta te se na predah odlazi bez pogodaka. Početkom drugom poluvremena, naš kapetan, Eller, probio je mrežu gosta i doveo nas u vodstvo. U 27. minuti gosti uspjevaju izjednačiti preko Sučića koji vraća stvari na početak. U 32. minuti naš Kristijan Jakić ponovno nas dovodi u vodstvo. Samo minutu kasnije rezultatski egal ponovno vraća Sučić. U 33. minuti naši su ponovno u vodstvo, ovaj puta preko Bungića. Gosti su imali dva akmulirana udarca da deset metara za izjednačenje, ali oba puta puta su pucali pokraj gola. Naši su bili tvrd orah i držali prednost pa su gosti u zadnjim minutama uveli igrača golmana koji im se obio o glavu jer iskusne ekipe kao naše čekaju i koriste svaku grešku. To se i dogodilo u 39. minuti kada Filip Bungić stavlja točku na "i" nakon greške Brođana i postavlja konačnih 4:2. Čestitke našim dečkima na odličnoj utakmici i gostima na borbi te im želimo sreće u nastavku natjecanja!

HMNK "Nova Gradiška" - HMNK "Brod 035" 4:2 (0:0)
Strijelci: Eller, Jakić, Bungić 2x / Sučić 2x