Trobić, Švaić, Blažević i Jurišić zabijali u pobjedi Slavena protiv Slavonije u Ljupini!

Radio Prkos 05.03.2023 SPORT
img

Danas je odigrana prijateljska utakmica u kojoj je Slaven ugostio Slavoniju iz Bodovaljaca u Ljupini. Već na samom početku Slaven je pokazao inicijativu i došao do gol prilike koju Trobić maestralno koristi i zabija pogodak za prednost domaćina. Slaven je bio dominatnija ekipa, stvarao je prilike, ali bez prave realizacije. Pred kraj poluvremena Blažević lijepo matira Kolića udarcem sa dvadesetak metara. Na predah se otišlo s tim rezultatom. U drugom poluvremenu domaćin je samo potvrdio dobru igru i zaključio pobjedu. Prvo je Švaić postigao pogodak za 3:0, a točku na "i" stavio je Jurišić i tako postavio konačnih 4:0.

NK "Slaven" Ljupina - NK "Slavonija" Bodovaljci 4:0 (2:0)
Strijelci: Trobić, Švaić, Blažević i Jurišić