Braća Medvedović Slogi donijela tri boda!

Radio Prkos 05.03.2023 SPORT

U 17. kolu 3. NL - istok novogradiška Sloga je na Sportskom parku Ivo Petranović ugostila NK Vuteks-Slogu iz Vukovara. U zanimljivoj utakmici naša momčad je nakon preokreta slavila rezultatom 2:1. Gosti su došli u vodstvo u 30. minuti zgoditkom Mihaila Marića. Na poluvremenu se Sloga presložila te odlično ulazi u nastavak. Vinko Medvedović poravnava u 47. minuti. Nakon toga se igra otvoreno na obje strane, a u dva navrata se iskazao naš vratar Lovro De Villa. Čovjek odluke bio je Jakov Medvedović koji je dobio sjajnu loptu iz sredine terena, izašao pred protivničkog vratara, zaobišao ga i pogodio za 2:1.
Sastav Sloge: L. De Villa, N. Tomić(od M. Marić), M. Vlaović, I. Tomić, V. Medvedović, N. Eller, L. Blazina(od 61. F. Balunović), K. Fischer(od 46. M. Katinić), M. Marjanović(od 46. J. Medvedović), F. Bungić(od 80. T. Marjanović), V. Lanusović
Čestitke našim dečkima na zasluženoj pobjedi!

Izvor: FB Sloga NG