Stipić, Škramić i Sokić donijeli pobjedu Mladosti u prijateljskoj utakmici protiv Budućnosti!

Radio Prkos 25.02.2023 SPORT

Danas je odigrana prijateljska utakmica u kojoj je HNK Mladost ugostila Budućnost u Cerniku. Po teškom vremenu odigrana je zanimljiva utakmica u kojoj je na kraju slavila domaća ekipa. U prvom poluvremenu podjednaka igra obe ekipe, gosti imaju nešto izraženije prilike, a to se isplatilo pred kraj prvog djela, u 40. minuti utakmice kada Bartolović postiže pogodak za Budućnost i dovodi ih u vodstvo. Nije dugo trajalo vodstvo Budućnosti, par minuta kasnije rezultatski egal vratio je Stipić nakon jednog centaršuta sa desne strane. Na predah se otišlo sa rezultatom 1:1. U drugom djelu Cerničani dominiraju posjedom, dok gosti pokušavaju preko kontranapada. U 55. minuti Mladost je u vodstvo doveo Škramić. Do kraja utakmice imali su prilike i jedni i drugi, ali bez prave realizacije. U 90. minuti točku na "i" stavio je Sokić nakon što se lopta odbila iz jednog slobodnog udarca te se on najbolje snašao i šalje loptu kraj nemoćnog golmana.

HNK "Mladost" Cernik - NK "Budućnost" Rešetari 3:1 (1:1)
Strijelci: Stipić, Škramić, Sokić / Bartolović