Novogradiški rukometaši U15 pobijedili Đakovo u Novoj Gradiški

Radio Prkos 12.02.2023 SPORT

Proteklog vikenda odigrane su rukometne utakmice u U15 kategoriji. U Novoj Gradiški gostovale su ekipe Đakova i Mikanovaca. Protiv Đakova su naši od prve minute igrali čvrsto u obrani i brzim kontrama dolaze u vodstvo od tri pogotka prednosti. Do kraja poluvremena naši povećavaju prednost na pet golova razlike. U drugom poluvremenu naši nastavljaju sa dobrom igrom i odvajaju se na šest golova razlike te na kraju slave sa rezultatom 19:13.

Utakmica protiv Mikanovaca bila je jako teška. Gosti su bili favoriti na papiru, a to su pokazali i na terenu. Borbena utakmica kod obe ekipe. Gosti cijelo prvo poluvrijeme vode, a naši pokušavaju stići rezultatski zaostatak. U drugom djelu gosti nastavljaju sa dobrom igrom i povećavaju svoju prednost na pet golova razlike. Pred kraj utakmice razbranio se i gostujući golman koji je imao nekoliko odličnih intervencija pa je rezultat na kraju bio 16:22 za goste.