Croatia ispustila pobjedu u posljednim minutama, Slaven do tri boda u Batrini!

Radio Prkos 06.11.2022 SPORT

Danas je odigrana utakmica u kojoj je Croatia ugostila Budainku. U napetoj utakmici na kraju je došlo do remija iako je pobjeda mogla otići na bilo koju stranu. Croatia je u vodstvo došla preko eurogola Jurašinovića koji je odlično opucao sa 25 metara i smjestio loptu u same "rašlje". Gosti iz kontranapada pokušavaju postići pogodak, dok Tisovac kontrolira utakmicu. Pred kraj poluvremena sudac dosuđuje kazneni udarac za domaćina, ali ipak kasnije poništava svoju odluku i pokazuje na slobodni udarac na rubu šesnaest metara. Prvo poluvrijeme završava sa minimalnim vodstvom domaćina. Drugi dio utakmice ponovno je bolje otvorila domaća ekipa koja iz jednog kontranapada dolazi do povećanja vodstva. Caban se našao u gol situaciji i odlično svladao golmana u 60. minuti utakmice. U 75. minuti utakmice dolazi do tuče između igrača i sudac dijeli dva crvena kartona, jedan domaćinu i jedan gostu. Gosti u 80. minuti utakmice smanjuju rezultat preko Furjagića. Na samom kraju utakmice u 90. minuti gosti izjednačuju preko već spomenutog igrača nakon odličnog udarca i utakmica završava rezultatom 2:2.